Kullanım Koşulları & Gizlilik Sözleşmesi

Sözleşme Şart ve Hükümleri
www.aracinceleme.com (“aracinceleme.com”) adresine girerek aşağıda belirtilen koşulları kabul etmiş olursunuz. Aşağıda yer alan koşulları kabul etmiyorsanız lütfen bu internet sitesini kullanmayınız.

Sitemizin kullanımı sırasında oluşabilecek herhangi bir hata, kesinti, bilgi naklinde gecikme, bilgisayar virüsü, hat ve/veya sistem arızası sonucunda ortaya çıkabilecek doğrudan veya dolaylı zarar ve masraflardan aracinceleme.com sorumlu değildir.

İçerik
Blog içerisinde yayınlanan yazılar ve yazılara yapılan yorumlar yalnızca içerik sahibi ve yorum gönderen kişilere aittir. Yazı ve yorumların içeriği doğrudan aracinceleme.com’un görüş, fikir ve yorumlarını yansıtmayabilir.

Aracinceleme.com içerisinde yer alan yazı ve görseller, anlamları değiştirilmeden, kaynak gösterilmek koşuluyla yazılı ve görsel basında, diğer blog, forum, internet siteleri ve sosyal ağlarda kullanılabilir.

Aracinceleme.com, içerisinde yer alan tüm yazıları ve sayfa içeriklerini dilediği zaman, dilediği şekilde değiştirme ya da yayından kaldırma hakkına sahiptir.

Aracinceleme.com içerisinde yer alan yazıların/bilgilerin olası yanlışlıklarından, eksikliklerinden ya da bu yazılara/bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak doğrudan veya dolaylı her türlü maddi/manevi zararlar ve masraflardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan ve masraflardan dolayı aracinceleme.com sorumlu değildir.

Dış Linkler
Aracinceleme.com içerisindeki yazılarda kullanılan linkler ile ulaşılan herhangi bir internet sitesi, forum, blog ya da sosyal ağ kanalının içeriği aracinceleme.com’un görüş, fikir ve yorumları ile bağlantılı değildir.

Kişisel Bilgiler ve Gizlilik
Aracinceleme.com içerisindeki yazıların altında yer alan yorum alanlarından yazı ve/veya aracinceleme.com ile ilgili fikirlerinizi bizlerle ve bu siteyi ziyaret eden diğer kişilerle paylaşabilirsiniz. Burada sizden istenilen bilgiler kamuya açık olduğu için zorunlu olan alanlar hariç, başka bilgi vermeniz önerilmemektedir.

Aracinceleme.com içerisinde yer alan iletişim bölümünden, kullanıcılar tarafından gönderilen, özel bilgiler de dahil olmak üzere tüm mesajlar aracinceleme.com ve kullanıcı arasındadır. Kullanıcıların haberi veya onayı olmaksızın ya da yasal zorunluluk olmadığı sürece söz konusu özel bilgiler ve/veya mesajlar Blog içerisinde veya başka bir mecramızda yayınlanmaz.

Yorumlar
Aracinceleme.com göndereceğiniz yorumları konseptine uygun bulmadığı takdirde yayımlamama hakkına sahiptir.